סניפי המשרד - משרד עורכי דין פירון, מהמשרדים המובילים בישראל

תל אביב

משרד עורכי דין פירון, מהמשרדים הגדולים והמוערכים בישראל, בולט בנוף המקומי כבר 7 עשורים והינו אחד מהראשונים שפרצו את גבולות המדינה והפכו בינלאומיים. המשרד מפעיל כיום תשעה סניפים בישראל ובמדינות נוספות באירופה, ביניהם סניף תל אביב המהווה את הסניף הראשי של המשרד. המשרד בעל צוות משפטי המונה מעל ל- 300 עורכי דין ומתמחים, מהטובים ביותר בקהילה המשפטית.

ייחודיותו של המשרד טמונה ברב גוניותו, בהיותו חולש על למעלה מ-40 התמחויות בתחומי המשפט המסחרי-עסקי והליטיגציה, תחת קורת גג אחת. המשרד מספק ללקוחותיו שירות משפטי איכותי ומקיף המאפשר ליווי רציף לכל לקוח ובכל עניין, לאורך כל שלבי הטיפול הנדרשים, בשילוב מומחים ממחלקות המשרד, כל זאת תוך הקפדה על ליווי אישי קרוב ותמיכה מקצועית מהשותף המנהל את ענייני הלקוח.

גאוותו של המשרד היא על עורכי הדין הפועלים במסגרתו והצלחותיו הן תוצאה ישירה של האיכויות ושל המקצועיות חסרת הפשרות של הצוות המשפטי, הכולל עורכי דין מהטובים ביותר בקהילה המשפטית. צוות עילית זה, המאזן בשורותיו את הרצון התמידי ללמוד, להתחדש ולפרוץ גבולות, עם השמרנות המסורתית של המקצוע ושל ערכיו, הטביע את חותמו, לאורך שבעה עשורים, על כלל ענפי המשפט הישראלי.

יכולותיו המרשימות של המשרד לא נעלמו מעיניהם של מדריכי הדירוג היוקרתיים, בישראל ובעולם, ובהם: BDI, Dun’s100, IFLR 1000, Legal 500, Chambers Global ו-GCR. כך זוכה המשרד להכרה עקבית, שנה אחרי שנה, על פעילותו האיכותית והמצוינת בתחומי עיסוק רבים ומגוונים. כמו כן, רבים משותפי המשרד מדורגים באופן אישי כמובילים בתחומיהם ובכך משקפים את מיצובו הקבוע של המשרד בצמרת משרדי עורכי הדין, כבר למעלה משבעים שנה.

תמונת מקור תל אביב עברית
צרו קשר

צרו קשר