קריירה והתמחות - משרד עורכי דין פירון - מהמשרדים המובילים בישראל

הצטרפו אלינו!

 • למה לעבוד בפירון?

  משרד עורכי דין פירון, מהמשרדים הגדולים והמוערכים בישראל, בולט בנוף המקומי כבר 7 עשורים והוא אחד מהראשונים שפרצו את גבולות המדינה והפכו למשרד בינלאומי. המשרד מפעיל כיום תשעה סניפים בארץ ובעולם, ולו צוות משפטי המונה מעל ל- 300 עורכי דין ומתמחים.

  כארגון מוביל הרואה בכוח האדם שלו את המשאב הקריטי להצלחתו, טיפוח הקריירה של עובדי המשרד הינו ערך עליון, ולראיה בולט המשרד בנוף המשפטי בישראל במספר השותפים (בכירים וזוטרים) שהחלו את דרכם המקצועית כמתמחים או כעורכי דין צעירים במשרד.

  לאור זאת המשרד משקיע ביצירת אווירה נעימה, מפרגנת וקולגיאלית, המאפשרת פיתוח עצמאות והקניית בטחון, תוך שילוב חניכה מקצועית על ידי שותפים מנוסים. כל אלו ועוד מאפשרים למשפטנים צעירים להתמודד עם האתגרים הרבים שמזמן לו המקצוע.

  כמו כן, המשרד פועל למען רווחת העובדים ומציע בין היתר יום עבודה מהבית אחת לשבוע, מתנות בחגים ואירועים מיוחדים, בונוסים, ערבי גיבוש, HAPPY HOUR, חמישי בג'ינס טיולים בארץ ובחו"ל ועוד.

  משרדנו מחפש את המשפטנים שיצטרפו אלינו לתחומי הפעילות השונים ויעמדו איתנו בחזית המקצוע: אם אתם ניחנים בקסם אישי רב, בעלי שאיפות מקצועיות וערכים של מצוינות, השקעה ושותפות – מקומכם אתנו!

 • למה להתמחות בפירון?

  משרד עורכי דין פירון רואה במתמחים ובמתמחות כדור העתיד של המשרד. המשרד משקיע משאבים רבים בהכשרה ייחודית ב"שיטת ההצמדה" על מנת לאפשר את ההתמחות המקצועית, המלמדת והמהנה ביותר!

  משרדנו מבטיח למתמחיו את ההתמקצעות המשפטית הטובה ביותר, יחסי אנוש מהמעלה הראשונה, בית לחזור אליו ולהתקדם בו אחרי מבחני הלשכה והתחלה מצוינת לצבירת מוניטין להמשך הקריירה המקצועית. משרדנו מחפש את המתמחים המבריקים ביותר שיצטרפו אלינו, בתקווה שיהיו חלק ממארג ההון האנושי של המשרד עוד שנים קדימה.

משרות פתוחות

הצטרפו אלינו!

מ. פירון ושות' מחפש בכל עת עורכי דין ומתמחים בעלי כישורים משפטיים מצוינים, יצירתיות יוצאת דופן, כמו גם יכולות אישיות מעולות ומגוונות. המשרד מאמין בסביבת עבודה שוויונית, ללא הבחנה על בסיס מין, גזע או דת, ומנחיל תרבות ארגונית מתאימה עבור כלל עובדיו.

 

 

 

 • 55%

  מעובדי פירון
  עושים פעילות ספורטיבית באופן קבוע

 • 63%

  מעובדי פירון הן נשים

 • 70%

  מהמתמחים
  משתלבים כעורכי דין במשרד, לאחר ההסמכה

 • 100%

  השקעה בהון האנושי
  יום עבודה לבחירה מהבית, פעילויות גיבוש, נסיעות לחו"ל, HAPPY HOUR והשתלמויות מקצועיות

משרות פנויות

משרות פנויות

סוגי קבצים מורשים: pdf, doc, docx, rtf, Max. file size: 10 MB.
attach Acrobat File
חזרה

בואו ללמוד מהטובים ביותר!

לעמוד המלא של המתמחים בפירון >> לחצו כאן

בואו לעצב את הקריירה המשפטית שלכם כבר מהיום הראשון: כמתמחים במשרד מ. פירון ושות׳ תהיו חלק מתכנית התמחות מצוינת המבוססת על "שיטת ההצמדה", בה תוצמדו לשותף או שותפה מובילים בתחום שבחרתם ותזכו לליווי מקצועי אישי צמוד. התמחות במשרד בעל מוניטין בינלאומי, הנמנה עם המשרדים הגדולים בארץ, תסייע לכם לכבוש כל פסגה ויעד שתציבו בעתיד ואף תסייע לכם להתברג בעמדות מפתח בתחום המשפט ובמשק הישראלי.

לפרטים נוספים על התמחות בפירון: [email protected]

 

משרות פנויות

מוזמנים להגיש את מועמדותכם/ן!

לתשומת ליבכם/ן, הליכי הגיוס להתמחות במשרדנו מתקיימים החל מאוקטובר ועד "שבוע הריאיונות" שמתקיים במהלך חודש מרץ (למעט חריגים שיפורסמו בהתאם ובמידת הצורך).

בואו לעצב את הקריירה המשפטית שלכם כבר מהיום הראשון!
אנחנו בפירון מחוייבים לעצב ולטפח את הדור הבא של עורכי הדין, ומעניקים להם קרקע פורייה להתפתחות מקצועית ומשמעותית ארוכת טווח.

משרות פנויות

סוגי קבצים מורשים: pdf, doc, docx, rtf, Max. file size: 10 MB.
attach Acrobat File
חזרה

בואו להתפתח מקצועית בפירון!

צוות המטה במשרד מ. פירון ושות' מוביל את המערך התומך של פעילות הפירמה ומורכב מאנשי מקצוע מובילים.

העבודה במטה מתבצעת בצוותים מתמחים הפועלים בתחומי השיווק, הכספים, המחשוב, המנהלה ומשאבי אנוש, אשר אמונים על מתן המעטפת המקצועית הנדרשת למשרד בתחומים הללו.

כחלק מחזון הפירמה, מ. פירון ושות' שם דגש על ההון האנושי ומציע סביבת עבודה נעימה, דינאמית, מכבדת ומקצועית עבורו.

 • 55%

  מעובדי פירון
  עושים פעילות ספורטיבית באופן קבוע

 • 63%

  מעובדי פירון הן נשים

 • 70%

  מהמתמחים
  משתלבים כעורכי דין במשרד, לאחר ההסמכה

 • 100%

  השקעה בהון האנושי
  יום עבודה לבחירה מהבית, פעילויות גיבוש, נסיעות לחו"ל, HAPPY HOUR והשתלמויות מקצועיות

משרות פנויות

מתנצלים

אין משרות פנויות ברגע זה